Viti turbulent i presidentit Trump - Bota Sot
Viti turbulent i presidentit Trump

Amerika

Viti turbulent i presidentit Trump

Më: 19 janar 2018 Në ora: 13:05
Donald Trump

Donald Trump ka marrë detyrën e presidentit të 45-të të Shteteve të Bashkuara një vit më parë, duke u betuar solemnisht se do të ruajë dhe mbrojë Kushtetutën amerikane.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera