Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur - Bota Sot
Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

Amerika

Të shtëna me armë në Kanada, të paktën 4 të vdekur

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 14:04
Foto ilustruese

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima.

Vetë policia e qytetit shkruan në Tvvitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin për të paktën 4 të tillë. Policia është ende në vendngjarje teksa ka bërë thirrje të shmanget zona mes Brookside Drive dhe Main and Ring Road.

Nuk dihen ende arsyet apo si ka ndodhur ngjarja teksa priten të tjera raportime.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera