Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit - Bota Sot
Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit

Amerika

Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit

Beqir Sina Nga Beqir Sina Më 11 mars 2018 Në ora: 23:25
Genta Ismajli

Genta Ismaili, këngëtarja duket se me skenat e "egra" dhe provokimet që bëri gjatë koncertit  jasht Festivalit Shqiptar në Detroit arriti të krijojë nji atmosfer tepër të nxehtë.

Gjatë koncertit në skenën e jashtme të Festivalit të II Shqiptar Amerikan që po mbahet këtë uikend në qender të Detroitit - Michigan , Genta Ismajli , u shfaq provokuse bile edhe më shumë seç duhet. mund të thuhet !

 Gjatë performancave në mesnatë, ajo duke marrë mikrofonin e "rrëmbeu" dhunshëm skenën e Festivalit dhe  e ashkaloi programin .

Kështu, Genta duke përfituar edhe nga egzatltimi i të rinjëve dhe të rejave e ktheu progrmamin e saj në nji minutazh të gjatë sikur tè ishte në një nga ato shfaqjet e saj në diskotekat amerikane të Chicagos.

Genta mbrëm në Hartz Plaza Detroit  Metro tërhoqi vëmendjen jo vetëm me stilin e flokëve ‘afrikan’, por dhe me një sparkat , ku disa  nga lëvizjet dinamike që bënte në skenë nxorri edhe të brendeshmet disa her duke bër edhe skena seksuale të tipit Madona 

33 vjeçarja e rritur në Çikago, së fundi është komentuar nga ndjekësit në rrjetet sociale, të cilët e kanë kritikuar për ndërhyrjet e shumta estetike që ka bërë në fytyrë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera