Adem Demaçi përkujtohet në Amerikë - Bota Sot
Adem Demaçi përkujtohet në Amerikë

Amerika

Adem Demaçi përkujtohet në Amerikë

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 09:38
Adem Demaçi

Shoqata ‘Atlantiku’, sot organizon tubim përkujtimor për jetën dhe veprën e Adem Demaçit.

Sipas njoftimit të organizatorëve, tubimi mbahet në njërin nga hotelet në New York, duke filluar nga ora 13:00.

Adem Demaçi, ka ndërruar jetë më 26 korrik, në moshën 82 vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...