Shumica e klientëve të BMW-së nuk e dinë këtë veçori të fshehtë - Bota Sot
Shumica e klientëve të BMW-së nuk e dinë këtë veçori të fshehtë

Auto

Shumica e klientëve të BMW-së nuk e dinë këtë veçori të fshehtë

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 17:01
Foto

Prodhuesit e veturave shpenzojnë shumë të mëdha parash për të ndërtuar një makinë.

Megjithatë, kompanitë e automobilave nuk i shpenzojnë të gjitha paratë në komponentë të rëndësishëm, sikundër janë motori, transmisioni dhe shasija, transmeton lajmi.net.

Për këtë arsye, shumë nga klientët nuk kanë qenë në njohuri se ‘3 Series Touring’ nga BMW iu ofron mundësinë atyre që të hapin dritaren e pasme.

Pra, menaxheri i produkteve të BMW, Stefan Horn, i dërgoi një letër Autocar, duke i kërkuar t’i tregonte njerëzit për këtë.

“Është diçka e fshehtë. Ne argumentuam se duhet ta mbajmë fshehur atë – por ne kemi nevojë që klientët të dinë për të”, tha Horn.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...