Më i madhi në botë: Një polic të shtrirë që nuk e keni parë - Bota Sot
Më i madhi në botë: Një polic të shtrirë që nuk e keni parë

Auto

Më i madhi në botë: Një polic të shtrirë që nuk e keni parë

Më: 26 dhjetor 2017 Në ora: 17:28
Pamje nga videoja

Në Britani nuk mungon kreativiteti edhe kur bëhet fjalë për promovimin e makinave individuale.

Dhe këtu Land Rover mund të ketë ardhur më gjatë. Ai nuk zgjedh mjete në reklamat e tij, dhe shpesh aplikon për akrobatika që fillimisht duket të jetë e pamundur. Diçka e ngjashme është bërë këto ditë në rrugët e një qyteti britanik.

Dimensionet janë aq të mëdha sa që asnjë automjet i pasagjerëve nuk mund ta trajtojë atë. Ndoshta një SUV, të paktën nëse flasim për Land Rover.

Në këtë rast të veçantë, është Range Rover Evoque, një SUV luksoz që ka qenë në rrugë që nga viti 2011. Sot, shumë e konsiderojnë atë modelin më të bukur SUV në tregNatyrisht, bukuria ka aftësitë e veta në aftësitë manovruese. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera