Jeep Trackhawk kundër Challenger Hellcatit: Gara mes veturave me nga 707 kuajfuqi - Bota Sot
Jeep Trackhawk kundër Challenger Hellcatit: Gara mes veturave me nga 707 kuajfuqi

Auto

Jeep Trackhawk kundër Challenger Hellcatit: Gara mes veturave me nga 707 kuajfuqi

Më: 30 dhjetor 2017 Në ora: 19:00
Jeep Trackhawk

Gjatë vitit që vjen, Jeep do ta lansojë modelin Trackhowk që është kundërpërgjigja për rivalin Challenger Hellcat.

Të dyja janë makina SUV me nga 707 kuajfuqi, për të gjitha terrenet dhe me shumë komoditet për udhëtarët.

Mirëpo, njëra prej tyre pritet që të jetë më e mirë në ndonjë aspekt.

Përmes filmit të postuar më poshtë, është provuar të tregohet shpejtësia që arrijnë.

Derisa Jeep e ka nisjen shumë më të shpejtë shkaku i shpërndarjes së fuqisë tërheqëse në të katër rrotat, megjithatë në cak arrin njëjtë si rivali.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera