Spiunohet AMG E-63 - Bota Sot
Spiunohet AMG E-63

Auto

Spiunohet AMG E-63

Më: 19 mars 2018 Në ora: 13:01
AMG E-63

Në internet kanë rrjedh foto spiunuese të modeli S-Class Coupe.

Fotografitë janë bërë gjatë testimit të veturës në Sitges, një qytet rreth 35 kilometra në jugperëndim të Barcelonës.

Maskimi nuk mundëson të dihen specifikat e veturës dhe dizajni i tij.

Sipas informatave jo zyrtare, versioni prodhues i këtij modeli mund të marrë sufiksin R dhe të marrë pozitën në krye të familjes E-Class.

Vetura AMG E-63pritet të ketë motor 4.0 litra V8 biturbo, i cili siguron 604 kuaj fuqi, shkruan Motors1.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera