Galeria: Panairi i veturave në Paris - Bota Sot
Galeria: Panairi i veturave në Paris

Auto

Galeria: Panairi i veturave në Paris

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 19:20
Foto

Hidhni një sy në fotot nga një shfaqje jubile të makinave ndërkombëtare që zhvillohet në kryeqytetin e Francës nga 2 deri më 14 tetor.

Një nga emisionet më të rëndësishme dhe më të vizituara në botë u prezantua të martën më 2 tetor dhe në dy ditët e para ishte e hapur vetëm për përfaqësuesit e medias.

Në ekspozitën e Parisit të këtij viti, e cila feston 120 vjet të ekzistencës, në qytetin e dritës janë shfaqur disa premiera botërore ose evropiane.

Të gjitha fotot e makinave të reja dhe makina konceptuale nga panairi i Parisit të këtij viti mund të shihen në galeri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...