Vajza bën pazar në aeroport, nëna bllokon fluturimin - Bota Sot
Vajza bën pazar në aeroport, nëna bllokon fluturimin

Azia

Vajza bën pazar në aeroport, nëna bllokon fluturimin

Më: 17 maj 2019 Në ora: 13:04
Pamje nga video

Një grua e cila duhej të nisej në udhëtim bashkë me të bijën, bëri gjithçka që vajza të mbërrinte, pasi teksa avioni ishte gati për fluturim, vajza ishte përhumbur në aeroport për të bërë pazar.

Gruaja bëri të pamundurën deri sa e vonoi avionin me një orë, në mënyrë që të vinte dhe vajza.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Tajlandë, në aeroportin e Bangkok, ku një fluturim i 14 majit i ‘Spring Airlines’ me destinacion Shangain, në Kinë, ishte gati për tu nisur, kur një grua shkoi te dera duke bërë të pamundurën që ajo të mos mbyllej.

Në fund gruaja u shtri gjysmë jashtë dhe gjysmë brenda derës së avionit, duke bllokuar nisjen e tij.

Kështu vetëm pas një ore, vajza u paraqit pasi mori gjithë gjërat që bleu, duke bërë që të 160 pasagjerët të nisen pas një ore për fluturim. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...