Zbulon se i shoqi është i martuar me një tjetër, 27-vjeçarja mbyt në det djalin dhe vajzën - Bota Sot
Zbulon se i shoqi është i martuar me një tjetër, 27-vjeçarja mbyt në det djalin dhe vajzën

Azia

Zbulon se i shoqi është i martuar me një tjetër, 27-vjeçarja mbyt në det djalin dhe vajzën

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:11
Ekaterina Khavchina

Një e re 27-vjeçare Ekaterina Khavchina, në gjendje shoku pasi mësoi se babai i vajzës së saj ishte i martuar dhe i kishte kërkuar që të bëhej gruaja e tij e dytë, mori dy fëmijët dhe shkoi në det.

Aty ajo i lidhi me litar dhe i tërhoqi në det duke u mbytur, ndërsa më tej tentoi vetëvrasjen, por nuk ia doli.

Gruaja u shpëtua nga disa persona, të cilët dëgjuan ulërimat e djalit të saj Valentin dhe të qarat e vajzës së sapolindur Milana.

Ekaterina i kishte lidhur fëmijët dhe shtrënguar pas vetes, pasi kishte lënë karrocën e vajzës buzë detit.

Milana u gjet e vdekur në ujë këtë të hënë, ndërsa Valentin, të cilin e kishte nga një lidhje e mëparshme, ndërroi jetë pas dërgimit në spital.

Gruaja u arrestua, ndërkohë që rrezikon 20 vite burg. Ishte një mike e saj, ajo që zbuloi se Milanës iu shemb bota, kur zbuloi se babai i Milana, ishte u martuar me një grua tjetër, në vendin e tij të origjinës në Uzbnekistan.

Ajo ishte tronditur edhe më tej kur babai i vajzës së saj i kishte kërkuar që ta merrte si grua të dytë.

Gruaja ishte nga Vilyuchinsk, nga rajoni vullkanor rus i Kamchatka, një qytezë bazë për nëndetëset.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat