Pamje apokaliptike/ Shpërthimi në Beirut nga 7 kënde të ndryshme të kapura në kamerë

Azia

Pamje apokaliptike/ Shpërthimi në Beirut nga 7 kënde të ndryshme të kapura në kamerë

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 22:21
Pamje e shkeputur nga video

Sot një shpërthim i fuqishëm ka goditur kryeqytetin e Libanit, Beirutin.

Deri më tani nga ky shpërthim më tepër se 3000 njerëz janë lënduar dhe janë konfirmuar së paku 50 viktima deri më tani.

Dyshimet e para të shpërthimit e lidhin atë me një depo të fishekzjarreve.

Kryeministri i Libanit është shprehur se përgjegjësit për këtë shpërthim “do të paguajnë për këtë”.

Më poshtë mund t’i ndiqni pamjet nga 7 kënde të ndryshme të këtij shpërthimi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat