Conor McGregor del nga burgu - Bota Sot
Conor McGregor del nga burgu

Boksi

Conor McGregor del nga burgu

Më: 12 mars 2019 Në ora: 18:26
Conor McGregor

Conor McGregor është liruar nga burgu.

30-vjeçari u pa duke dalë nga një ndërtesë të hënën vonë, në Miami.

Conor u arrestua pasi mori telefonin e një fansi dhe ia theu më pas.

Ai u akuzua për grabitje dhe keqtrajtim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...