Kjo simpatike e bën Aziz Salihun sikur të jetë në qiellin e shtatë  - Bota Sot
Kjo simpatike e bën Aziz Salihun sikur të jetë në qiellin e shtatë 

Boksi

Kjo simpatike e bën Aziz Salihun sikur të jetë në qiellin e shtatë 

Nga: K. Goca Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:50
Kjo simpatike e bën Aziz Salihun sikur të jetë në qiellin e shtatë 

Shumë i do fëmijët! Shumë i përkushtohet dhe fëmijët i vlerëson si ari më i çmuar i kësaj bote. 
Është legjenda e boksit Aziz Salihu, fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, që ndihet sikur në qiellin e shtatë me këtë vogëlushe simpatike, Melodinë, ndryshe është mbesa e tij, vajza e Monikës, këngëtares së mirënjohur. 
“Melody, zemra e gjyshit”, shkruan Salihu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...