Boksieri pejan me Haxhi Krasniqin - Bota Sot
Boksieri pejan me Haxhi Krasniqin

Boksi

Boksieri pejan me Haxhi Krasniqin

Më: 25 prill 2019 Në ora: 17:07
Boksieri pejan me Haxhi Krasniqin

Shpëtim Shala është prej boksierëve më të mirë, është në kampin e Haxhi Krasniqi. 
Ylli nga Kosova po përgatitet për sfidën e madhe të 11 majit dhe me synime për fitore kundër Stefan Härtel.

“Në stërvitje të përbashkët me mikun tim, kampionin Europian Robin Krasniqi i cili po përgatitet për meçin e tij me 11 maj”, shkruan Shala.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...