Shqiptari kërcënohet nga Morri! - Bota Sot
Shqiptari kërcënohet nga Morri!

Boksi

Shqiptari kërcënohet nga Morri!

Nga: K. Goca Më: 18 maj 2019 Në ora: 14:08
Shqiptari kërcënohet nga Morri!

Boksieri shqiptar, Labinot Xhoxhaj, është gati për sfidën kundër italianit Flavio Morri.  Një meç që pritet me kërshëri, por në anën tjetër shqiptari kërcënohet nga Morri.  
“Labinot Xhoxhaj peshon 96 kg, ndërsa kundërshtari i tij Flavio Morri 92 kg. Seid Xhemaili 91 kg dhe kundërshtari i tij Mirnes Denadiç 93 kg dhe Marius Antonietti 71 kg e Daniel Rshdan 71 kg. Ju ftojmë që të merrni pjesë sot në gala mbrëmjen e boksit i cili do të mbahet në  palestrën Comunali Le Semin Via Maestri Comacini Bellinzona.

Ju mirëpresim në përkrahje të boksierëve tanë sepse përkrahja juaj është motiv për ne”, shkruan Muharrem Gjocaj, ish boksier i mirënjohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...