Ja makina që e nget Haxhi Krasniqi - Bota Sot
Ja makina që e nget Haxhi Krasniqi

Boksi

Ja makina që e nget Haxhi Krasniqi

Nga: K. G. Më: 2 qershor 2019 Në ora: 16:14
Haxhi Krasniqi

Boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi ka befasuar me një publikim të një fotoje, ku nget  makinën mercedes. 

Krasniqi sigurisht se ka plane se si të rikthehet sa më i fuqishëm në ring, pasi që kishte humb papritur nga gjermani Stefan Haartel.  

Image

Megjithatë Krasniqi është boksieri më i mirë shqiptar dhe pa dyshim se ka synime të mëdha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...