Conor McGregor godet me grusht një person të moshuar në lokal - Bota Sot
Conor McGregor godet me grusht një person të moshuar në lokal

Boksi

Conor McGregor godet me grusht një person të moshuar në lokal

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 13:26
Conor McGregor

Conor McGregor është rikthyer sërish protagonist. Por kësaj here më një gjest tepër të shëmtuar. Ish-kampioni i UFC ka goditur me grusht një të moshuar, brenda një lokali.

Shkaku është qesharak! I moshuari refuzoi të pinte një “shot” të servirur nga Conor McGregor godet me grusht një person të moshuar në lokalnë një pub në Dublin.

31-vjeçari u fut në pub dhe nisi të shpërndante gota në banak për të qerasur të gjithë me uiski, të prodhuar nga kompania në pronësi e tij.

Por pasi burri me thinja e refuzon dy herë ofertën e tij, McGregor e godet me grusht në fytyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat