Luftë brutale, luftëtari thuajse pa ndjenja - Bota Sot
Luftë brutale, luftëtari thuajse pa ndjenja

Boksi

Luftë brutale, luftëtari thuajse pa ndjenja

Nga: K. G. Më: 19 korrik 2020 Në ora: 12:51
Luftë brutale, luftëtari thuajse pa ndjenja

Deiveson Figueiredo e mposhti Joseph Benavidez në meçin për titullin kampion në kategorinë deri në 57 kg, në spektaklin e UFC-së "Fight Island" që u mbajt në Abu Dhabi.

Lufta brutale ku më së miri shihet në video. 

Benavidez ishte pothuajse i mbuluar nga gjaku, i shtrirë, i pafuqishëm. 

Figueiredo mbizotëroi gati çdo sekondë dhe e shkatërroi rivalin, thuajse e la pa ndjenja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat