Zymberi: Lamtumirë Elmaz! - Bota Sot
Zymberi: Lamtumirë Elmaz!

Boksi

Zymberi: Lamtumirë Elmaz!

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 12:14
Zymberi: Lamtumirë Elmaz!

Trajneri  i boksit gjilanas, Musli Zymberi, është i pikëlluar me vdekjen e homologut të tij, Elmaz Bajrami.

“Kjo është gjenerata që do ta kujtoj përjetë trajnerin Elmaz Bajramin. 

Ngushëllime familjes dhe komunitetit sportiv të Gjilanit, në veçanti sportit boksit. Elmazi dha shumë për boksin Ke Kosovës. 

U preftë në paqë!. Lamtumirë Elmaz”, shkruan Zymberi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat