Haxhi Krasniqi habit: Do të pësojnë gjithnjë ndaj meje - Bota Sot
Haxhi Krasniqi habit: Do të pësojnë gjithnjë ndaj meje

Boksi

Haxhi Krasniqi habit: Do të pësojnë gjithnjë ndaj meje

Nga: K.G. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 14:03
Haxhi Krasniqi habit: Dikush po punon kundër meje

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, habit me një postim të tij! Ai ka shkruar se dikush po punon kundër tij.

"Unë vërtetë i kam humbur disa duele të boksit, ndër të tjera edhe për shkak se palë të treta iu kanë ndihmuar kundërshtarëve të mijë në mënyrë të jashtligjshme, por thellë në zemër akoma nuk më ka mposhtur askush dhe as nuk do më mposht.

Ata që tani e ndiejnë vetën të përmendur, do të pësojnë gjithnjë ndaj meje, këtë ua premtoj, sinqerisht", shkruan Krasniqi. 

Haxhi Krasniqi dy herë ka luftuar për titullin e botës, në versionin WBO dhe WBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat