Çmenduri e sportistit me femër, krejt zhveshur, ja si duken

Boksi

Çmenduri e sportistit me femër, krejt zhveshur, ja si duken

Më: 15 janar 2021 Në ora: 14:20
Çmenduri e sportistit me femër, krejt n*udo, ja si duken

Në mbyllje të plotë gjatë valës së parë së pandemisë globale të koronavirusit, fotot e publikuara nga ish-boksierja e UFC-së, Pejxh VanZant i cili së bashku me partnerin e saj kishin mbushur profilin e saj në instagram me të shtëna në shtëpi krejtësisht të zhveshura.

Në një intervistë me “MMA Morning Kombat”, bukuroshja Van Zant shpjegoi se nuk kishte asnjë motiv reklamimi prapa atyre fotove edhe pse i solli asaj një valë të re popullariteti:

“Nuk ishte planifikuar fare.

Image

Ne ishim në karantinë, qëndruam në shtëpi për dy javë rradhazi, ne ishim të mërzitur dhe gjithçka filloi rastësisht dhe ishte diçka argëtuese.

Image

”Ne thamë me vete:

Image

“Mirë, ne nuk mund të largohemi nga shtëpia jonë dhe, ashtu si bëjnë burrat dhe gratë, ne jemi thjesht të zhveshur dhe shëtisim nëpër shtëpi, duke bërë gjërat tona. Ne u kënaqëm duke bërë foto nudo dhe gjëra të tilla në karantinë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat