Gjocaj: Labinoti njëri prej boksierëve me të mirë

Boksi

Gjocaj: Labinoti njëri prej boksierëve me të mirë

Më: 14 korrik 2021 Në ora: 12:36
Gjocaj: Labinoti njëri prej boksierëve me të mirë

Muharrem Gjocaj, menaxheri i Labinot Xhoxhaj është shprehur shumë i kënaqur me boksierin e tij pas fitoret që arriti ne ndeshjen me hungarezin e fuqishëm Ferenc Urban duke e gjunjëzuar atë në raundin e 8.

“Kjo është fitorja e 15-të me radhë e Labit dhe i gjithë ky sukses ka ardhur pas një punë profesionale që po e bëjmë me boksierin tonë dhe duhet falënderuar edhe trajnerit Ramadan Millaku per përgatitjet përfeksionuse qe po bën me Labinotin.

Boksieri unë thjesht ka shkëlqyer ne ring duke treguar edhe njëherë se është njëri prej boksierëve me të mirë botore në peshën e tij.

Ne do vazhdojmë te punojmë me shumë profesionalizëm qe se shpejti te ngjitemi ne ring si kampion, pse jo me ndonjë titull ËBC”, deklaroi Gjocaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat