Këtu mund ta shikoni meçin e Haxhi Krasniqit për titullin e kampionit të botës

Boksi

Këtu mund ta shikoni meçin e Haxhi Krasniqit për titullin e kampionit të botës

Nga: Kemajl Goca Më: 9 tetor 2021 Në ora: 13:50
Këtu mund ta shikoni meçin e Haxhi Krasniqit për titullin e kampionit të botës

Gjithçka gati për meçin e madh mes boksierit nga Kosova, Haxhi Krasniqit dhe gjermanit Dominic Bosel.

Krasniqi kërkon fitore që të mbrojë titullin e kampionit të botës në versionin WBA në kategorinë gjysmë të rëndë.

E gjithë bota sportive me kureshtje e pret përballjen Krasniqi – Bosel.

Djaloshi nga Juniku synon të përsëris suksesin e vitin e kaluar, ta mposht sërish Boselin.

"Meçi transmetohet në televizionin gjerman ARD po ashtu edhe në Klan Kosova. Meçi pritet të fillojë në orën 23.15", njofton kampi i Haxhi Krasniqit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat