McGregor nuk ka qenë aq i pafajshëm, shikoni veprimin e tij skandaloz - Bota Sot
McGregor nuk ka qenë aq i pafajshëm, shikoni veprimin e tij skandaloz

Boksi

McGregor nuk ka qenë aq i pafajshëm, shikoni veprimin e tij skandaloz

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 15:49
Conor McGrregor

Conor McGrregor nuk është edhe i pafajshëm në përballjen ndaj Khabib Nurmagomedov.

Irlandezin e kanë kap kamerat nga një këndë tjetër, ku shihet duke e sulmuar stafin e rusit.

Në të njëjtën kohë, McGregor mundohet të bëjë të njëjtën gjë, dhe teksa aty shkëmben disa grushte me një prej trajnerëve të Khabib, përpara se të vinin edhe dy të tjerë, me njërin që e ka goditur keq nga mbrapa.

Pamjet tregojnë më tepër nga ngjarja e vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...