Berlusconi operohet, ja gjendja e tij - Bota Sot
Berlusconi operohet, ja gjendja e tij

Evropë

Berlusconi operohet, ja gjendja e tij

Më: 1 maj 2019 Në ora: 13:12
Silvio Berlusconi

Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi po rimëkëmbet në spital pas operacionit të suksesshëm për një bllokim të zorrëve.

Berlusconi shkoi me nxitim në spitalin e San Raffaele të martën në mëngjes, teksa në fillim dyshohej për një problem me veshkat.

Megjithatë, është raportuar që 82-vjeçari kishte një pengesë të zorrëve.

Presidenti i ekipit të Monzas kishte shpresuar të merrte pjesë në paraqitjen e kandidatëve të Forza Italia për zgjedhjet evropiane dje.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë tuaj dhe për shumë mesazhe që kam marrë. Unë jam i aftë dhe i gatshëm për këtë fushatë zgjedhore!” shkroi ai në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...