​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell - Bota Sot
​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

Evropë

​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

Më: 26 mars 2020 Në ora: 18:19
Foto

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell.

Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri dhe një gruaje kaloi në konfrontim fizik.

Punonjësit e dyqanit filmuan incidentin, dhe një videoja e një zënke për një thes miell tani po qarkullon në internet dhe media.

Nuk dihet nëse policia mbërriti përfundimisht në vendin e ngjarjes
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat