Lajm i mirë për Ferizajn, shërohen edhe dy persona nga Covid-19

Ferizaj

Lajm i mirë për Ferizajn, shërohen edhe dy persona nga Covid-19

Më: 17 maj 2020 Në ora: 09:37
Ilustrim

Mbrëmë në Komunën e Ferizajt janë konfirmuar edhe 16 raste të reja me Covid-19, si dhe dy pacientë janë shëruar nga ky virus.

Të gjitha rastet e reja janë raste kontakti nga të infektuarit në Talinovc të Jerlive.

Nga kjo komunë është bërë e ditur se me shërimin e dy personave në Ferizaj, numri i të shëruarve nga Covid-19 shkon në 95.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat