Ferizaj: Vdes nëntëvjecarja, aksidentohet në pishinë

Ferizaj

Ferizaj: Vdes nëntëvjecarja, aksidentohet në pishinë

Më: 24 korrik 2020 Në ora: 20:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Nuk dihet si ra e as sa gjatë qëndroi nën ujë, në pjesën ku thellësia e pishinës ishte e madhe.

Vajzën nëntëvjeçare prej aty e nxori një person i moshës madhore që e pa rastësisht.

Me urgjencë nga Ferizaj u dërgua në QKUK, por mjekët nuk arritën t’ia shpëtojnë jetën dhe vdiq sot në mesditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat