141 raste aktive në Komunën e Ferizajt

Ferizaj

141 raste aktive në Komunën e Ferizajt

Më: 16 janar 2021 Në ora: 17:23
Foto ilustrim

Komuna e Ferizajt njofton se janë edhe 6 raste të reja pozitive me COVID-19 dhe 18 të shëruar.

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 6 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj.

Kjo çon në 141 numrin e rasteve aktive.

Poashtu 18 të shëruar që çon në 2389 numrin e të shëruarve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat