Panairi i Librit mes interesimit të madh dhe çmimeve të larta

Ferizaj

Panairi i Librit mes interesimit të madh dhe çmimeve të larta

Nga: Faton Mehmeti Më: 5 gusht 2021 Në ora: 15:58
Panairi i Librit

Këtë të enjte në sheshin e qytetit të Ferizajt, është hapur për të tretën here më radhë panairi i librit, i organizuar nga klubi letrar “De Rada” në bashkëpunim me Drejtorinë për Kulturë Rini dhe Sport në Ferizaj.

Panairi i librit do të jetë i hapur deri ditën e shtunë.

Intresimi duket i madh edhe pse çmimet jo edhe aq të lira, këtë gjë shitësit e librave aryetuan se shteti për çdo libër të shitur iu merr tatim, edhe pse është thënë se kjo do të hiqet.

Image

Në mesin e autorëve më të kërkuar spikasin Kadare,Seneka, Coelho, Markezi, Besnik Mustafaj etj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat