Ferizaj, kanale kundër vërshimeve - Bota Sot
Ferizaj, kanale kundër vërshimeve

Ferizaj

Ferizaj, kanale kundër vërshimeve

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 22:23
Ferizaj, kanale kundër vërshimeve

Një punë të mbarë e ka nisur komuna e Ferizajt.

Tani kur janë shpeshtuar të reshurat dhe përmbytjet ka nisur hapjen e disa kanaleve për ta tejkaluar situatën emergjente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera