“The Old Guard” thyen rekord! Futet në mesin e filmave më të shikuar të Netflix - Bota Sot
“The Old Guard” thyen rekord! Futet në mesin e filmave më të shikuar të Netflix

Filma

“The Old Guard” thyen rekord! Futet në mesin e filmave më të shikuar të Netflix

Më: 18 korrik 2020 Në ora: 10:35
The Old Guard

The Old Guard është filmi më i fundit i hitit të Netflix dhe shërbimi i transmetimit ka zbuluar se sa njerëz pritet të shikojnë filmin brenda katër javëve të para të publikimit.

Filmi i mbushur me aksion me protagoniste Charlize Theron u lansua më 10 korrik dhe Netflix thotë se filmi është në rrugën e duhur për të arritur në 72 milionë shikime në katër javët e para të publikimit.

Filmi do të përfundojë në numrin gjashtë në listën e Top 10 filmave më të shikuar të të gjitha kohërave në Netflix.

Gina Prince-Bythewood është gjithashtu drejtoresha e parë me ngjyrë që ka një film në listën e më të shikuarve të Netflix.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat