Nuk ka mbetur asgjë pas nga “Gladiatori” - Bota Sot
Nuk ka mbetur asgjë pas nga “Gladiatori”

Filma

Nuk ka mbetur asgjë pas nga “Gladiatori”

Më: 21 gusht 2017 Në ora: 19:44
Russell Crowe

Të gjithë e kanë parë të paktën një herë filmin epik “Gladiatori” me aktorin e famshëm Russell Crowe.

 Muskuj, rezistencë dhe dramë…

Por, tashmë duket se asgjë nuk ka mbetur pas nga aktori me muskuj që ka luajtur “Gladiatorin”.

Gjendja aktuale e 52-vjeçarit nuk i ka kënaqur aspak adhuruesit e tij.  Ditët e fundit ai është fotografuar në Australi me një kanotiere të zezë dhe pantallona të shkurtra. Por, ajo që bie në sy është barku i madh dhe shëndoshja tej mase.

 Duket se muskujt që të gjithë kanë pëlqyer tek “Gladiatori” kanë kaluar në histori.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat