Italia mund të jetë destinacioni i ardhshëm - Bota Sot
Italia mund të jetë destinacioni i ardhshëm

Futboll

Italia mund të jetë destinacioni i ardhshëm

Më: 3 janar 2019 Në ora: 19:39
Navas

Italia mund të jetë destinacioni i ardhshëm i portierit  Keylor Navas. “Gardiani” kiliani duket se brenda pak ditësh mund të largohet nga Real Madridi. Navas sipas medieve italiane, kërkohet nga dy klubet e mëdha italiane.

Juventusi dhe AS Roma janë të interesuara për shërbimet e reprezentuesit kilian.

Navas duket se preferon një aventure të re në futbollin evropian pasi që ai nuk po gjen hapësirë në skuadrën e “Los Blancos”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...