Befasi në takimin Juventus-Fiorentina, Milenkovic shënon gol të bukur - Bota Sot
Befasi në takimin Juventus-Fiorentina, Milenkovic shënon gol të bukur

Futboll

Befasi në takimin Juventus-Fiorentina, Milenkovic shënon gol të bukur

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:20
Pamje nga ndeshja

Vjen goli i parë në takimin Juventus-Fiorentina.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Fiorentinës e ka shënuar, Milenkovic në minutën e 6’të të takimi, ku futbollisti e mposhti me mjaft mjeshtri portierin e Juves.

Rezultati aktual i takimit është 0:1 në favor të Fiorentinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...