Icardi planifikon të qëndrojë në Inter - Bota Sot
Icardi planifikon të qëndrojë në Inter

Futboll

Icardi planifikon të qëndrojë në Inter

Më: 21 prill 2019 Në ora: 00:19

Wanda Nara e cila është gruaja e sulmuesit Mauro Icardi, ka thënë se burri i saj nuk ka plane që të largohet nga Inter Milan.

“Mauro vazhdon të shënojë dhe të ecën përpara sepse ai është forca e klubit”, ka thënë Nara, shkruan Goal.

“Ai i përqafon të gjithë sepse gjithmonë ka pasur marrëdhënie të mira me të gjithë. Ne do të jemi këtu [në Inter] edhe në vitin e ardhshëm”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...