Reprezentuesi i Kosovës shpërblehet në Francë - Bota Sot
Reprezentuesi i Kosovës shpërblehet në Francë

Futboll

Reprezentuesi i Kosovës shpërblehet në Francë

Më: 7 maj 2019 Në ora: 12:28
Reprezentuesi i Kosovës shpërblehet në Francë

Reprezentuesi i Kosovës, Arbër Zeneli është shpërblyer nga skuadra e tij, Stade de Reims.

Ai është shpërblyer për paraqitjet e tij gjatë muajit mars, duke iu dhënë çmimi i lojtarit të muajit. 

Me Reimsin që prej kur iu bashkua klubit në afatin e janarit, 24-vjeçari ka shënuar dy gola dhe ka dhuruar katër asistime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...