Challandes publikon listën e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit  - Bota Sot
Challandes publikon listën e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit 

Futboll

Challandes publikon listën e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit 

Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:38
Challandes publikon listën e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit 

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje.

Image

Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Orari i stërvitjeve:
02.06. ora: 18:00
03.06. ora: 11:00
03.06. ora: 17:00
04.06. ora: 11:00
05.06. ora: 10:30
14:00 Nisja për Podgoricë
06.06. ora: 18:00
08.06. ora: 18:00
09.06. ora: 19:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...