Marrin vendim - Bota Sot
Marrin vendim

Futboll

Marrin vendim

Më: 26 maj 2019 Në ora: 15:06
Leonardo e Maldini

Sipas asaj që shkruan "Gazzetta dello Sport", pavarësisht se si do të shkojë sot ndeshja SPAL-Milan dhe në cfarë pozicioni do të renditet ekipi kuqezi, duket se aventura e Leonardos dhe Paolo Maldinit te kuqezinjtë ka përfunduar pas vetëm 1 viti.
Gazidis ka projekte të tjera dhe do të devijojë nga plani fillestar, ndaj edhe dy drejtuesit, që kishin aspirata më të mëdha, ndaj të cilëve ka pasur jo pak kritika nga Elliott për sa i përket operimit që kanë bërë këtë sezon, mund të largohen dhe japin dorëheqjen.
Ndërkohë, rriten kuotat për qëndrimin e Gattusos, që i pëlqen Gazidisit, por që duhet parë më mirë kjo situatë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...