Inter – Empoli, formacionet zyrtare - Bota Sot
Inter – Empoli, formacionet zyrtare

Futboll

Inter – Empoli, formacionet zyrtare

Më: 26 maj 2019 Në ora: 19:59

Inter synon Ligën e Kampionëve – Empoli mbijetesën.

Dy skuadrat takohen sonte me fillim nga ora 20:30 në ‘San Siro’, me qëllim që të marrin tre pikët e domosdoshme, përcjell GazetaBlic.

Ndeshja zhvillohet në kuadër të xhiros së fundit të Serie A dhe sot do të përcaktohet gjithçka sa i përket vendeve të lira në Serie A dhe kualifikimit në ligat e Evropës.

Ja përbërjet:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi

Empoli: Dragowski; Maietta, Silvestre, Dell’Orco; Di Lorenzo, Acquah, Bennacer, Traoré, Pajac; Caputo, Farias

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...