Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni - Bota Sot
Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni

Futboll

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 22:26
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica.

Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie.

“Futbollistë së bashku me njerëz të artit e kulturës, sot janë të gjithë Dardanë, për të shënuar Ditën e Çlirimit të Prishtinës, me një lojë në fushën e gjelbër, lojë futbolli”.

“Kënaqësi të jem sot në Lojën e Yjeve, Granit Xhaka vs Milot Rashica. Faleminderit që po na bashkoni! Urime dita e Çlirimit, Prishtinë”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...