Caktohen datat e takimit të drejtuesve te Realit me Pogban - Bota Sot
Caktohen datat e takimit të drejtuesve te Realit me Pogban

Futboll

Caktohen datat e takimit të drejtuesve te Realit me Pogban

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 13:53
Paol Pogba

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane po pret që Pogba të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’, këtë vërë.

Mediat angleze thonë se transferimi i tij do të kryhet në 48 ditët e ardhshme.

Dy mbledhjet ku pritet të takohen drejtuesit e Realit me Pogban dhe agjentin e tij do të jenë me datën 1 Korrik dhe 13 Korrik.

Negociatat e Real Madridit, me drejtuesit e Manchester United po nxiten edhe më shumë nga nënkryetari Jose Angel Sanchez i cili po mundohet ta mposhtë Juven për ti fituar shërbimet e Pogba-s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...