Perishiq drejt Arsenalit? - Bota Sot
Perishiq drejt Arsenalit?

Futboll

Perishiq drejt Arsenalit?

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 17:33
Ivan Perishiq

Lojtari i Interit Ivan Perishiq do të ishte i interesuar për t’iu bashkuar Arsenalit.

Arsenali është duke kërkuar një sulmues, por është i interesuar edhe për Zahan e Crystal Palace-it.

Sipas mediave angleze agjenti i Perishiqit  është në Milan duke biseduar për të ardhmen e lojtarit dhe Arsenali po shihet si opsioni më i mirë.

E ardhmja e kroatit nuk po dihet te Interi me ardhjen e Antonio Contes si trajner.

Perishiq  preferon një transferim në Angli, dhe është i lidhur edhe me një transferim të mundshëm te  Leicester City ose te Manchester United.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...