Real Madridi i gatshëm ta përfshijë top lojtarin e skuadrës në marrëveshjen për Pogban - Bota Sot
Real Madridi i gatshëm ta përfshijë top lojtarin e skuadrës në marrëveshjen për Pogban

Futboll

Real Madridi i gatshëm ta përfshijë top lojtarin e skuadrës në marrëveshjen për Pogban

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 17:50
Pogba dhe Bale

Real Madridi është gati për ta vendosur Gareth Bale në marrëveshje për mesfushorin e United, Paul Pogba.

Real Madridi po mundohet ta transferojë lojtarin këtë verë dhe do të bëjë gjithçka të mundur për ta transferuar lojtarin në “Santiago Bernabeu”.

Bale ka kërkuar të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”, mirëpo “Los Blancos” po dëshirojnë ta largojnë lojtarin.

Bale është i kërkuar nga United dhe Tottenham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...