LRF e Pejës e përkrah presidentin Ademi në sprovën e radhës  - Bota Sot
LRF e Pejës e përkrah presidentin Ademi në sprovën e radhës 

Futboll

LRF e Pejës e përkrah presidentin Ademi në sprovën e radhës 

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 18:43
LRF e Pejës e përkrah presidentin Ademi në sprovën e radhës 

Lidhja Rajonale e Futbollit e Pejës dhe delegatët e futbollit nga LRFP kanë mbajtur një takim të premten në mbrëmje, ku kanë dalë në mbështetje të kryetarit të FFK-së, Agim Ademi, në postin e tij, duke besuar fuqishëm në pafajësinë e tij.

Këtë mbështetje dhe besimin tonë do ta ketë deri në fund të këtij procesi.

Me punën e deritashme të kryetarit Ademi jemi të kënaqur si në organizimin  e brendshëm ashtu edhe në ndërkombëtarizimin e futbollit të Kosovës.

Pjesëmarrës
Avdi Gashi
Senad Hamziq
Valon Duraku
Arben Shoshi
Fazli Bytyqi
Ismet Ahmeti

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...