Publikohet video, shikoni super golin e Kryeziut ndaj Interit - Bota Sot
Publikohet video, shikoni super golin e Kryeziut ndaj Interit

Futboll

Publikohet video, shikoni super golin e Kryeziut ndaj Interit

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 20:24
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Interit ka mposhtur Luganon në një duel miqësor, megjithatë futbollisti, Leutrim Kryeziu ka realizuar gol dhe ka zhvilluar një paraqitje shumë të mirë në këtë ballafaqim.

Inter ka fituar ndaj Luganos me rezultatin 2-1, falë golave të Sensi dhe Brozovic.

Ndërsa për ekipin e Luganos, ka shënuar futbollisti kosovar, Leutrim Kryeziu.

Ish futbollisti i Dritës realizoi gol fantastik në minutën e 87’të të sfidës.

Vlen të theksohet se para një sezoni, Kryeziu ishte pjesë e klubit të Dritës së Kosovës. VIDEO

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat