Solskjaer: Nëse Pogba do një sfidë të re, unë do ia jap - Bota Sot
Solskjaer: Nëse Pogba do një sfidë të re, unë do ia jap

Futboll

Solskjaer: Nëse Pogba do një sfidë të re, unë do ia jap

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 10:56
Ole Gunnar Solskjaer dhe Paul Pogba

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer nuk beson që Paul Pogba duhet të largohet nga klubi për ta sfiduar veten.

Pogba nuk është i kënaqur për momentin në “Old Trafford” dhe preferon një transferim te ndonjë klub i madh për të fituar disa trofe, transmeton KosovaPress.

“Kam thënë shumë herë se Pogba është një lojtar i mirë dhe asnjëherë nuk ka qenë problem. Nuk kam qenë asnjë herë nervoz për ndonjë gjë dhe kemi pasur shumë bisedime për të ardhmen e tij nëse ai dëshiron një sfidë të re unë do ia jap”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...