Dortmundi pas dyshes së Juves - Bota Sot
Dortmundi pas dyshes së Juves

Futboll

Dortmundi pas dyshes së Juves

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:14
Mario Mandzukic dhe Moise Kean

Borussia Dortmund po dëshiron që ta transferojë dyshen e Juventusit, Mario Mandzukic dhe Moise Kean, sipas raportimeve nga Calcio Mercato.

Bletat tashmë kanë bërë disa transferime me emër këtë verë, mirëpo Calcio Mercato raporton që ata po duan ta shtojnë Kean dhe Mandzukic në këtë listë.

Mes këtyre dyve, mësohet se ata interesim më të madh kanë në përfaqësuesin e Kroacisë, i cili është përfolur për një largim nga Zonja e Vjetër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...