Lojtari i Kosovës martohet me një infermiere - Bota Sot
Lojtari i Kosovës martohet me një infermiere

Futboll

Lojtari i Kosovës martohet me një infermiere

Nga: Kemajl Goca Më: 20 korrik 2019 Në ora: 12:46
Semir Zeneli me Fatlume Ajdini

Futbollisti i shumë skuadrave në Kosovë, Semir Zeneli,  martohet me shqiptaren e cila punon si infermiere.

Image

Është fjala për Fatlume Ajdinin.

Zeneli - sulmues, ka luajtur me sukses në KF 2 Korriku, KF Drenica, Vushtrri, Hajvali, Dritë, Vëllaznimi dhe Fortuna Oslo.

Zeneli është i lumtur që ka gjetur vajzën që e do shumë dhe që u kurorëzua! Ai synon që karrierën të vazhdojë në ndonjë klub francez. 

Image

Çifti njihej prej kohësh dhe vendosën qe dashurin e tyre ta kurorëzojnë me martesë dhe janë shumë të lumtur, e me synime të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat